Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Epilasyon Lazer Epilasyon Uygulaması

Aralık 5, 20190

LAZER EPİLASYON

Kadınların ve hatta erkeklerin estetik problemlerinden biri olan istenmeyen tüyler, gelişmiş teknolojilerin ürünü olan lazer epilasyon cihazlarıyla belli bir sürenin sonunda bitirilebiliyor. Gökçe Güzellik Merkezi uzmanları olarak lazer epilasyon gibi hassas uygulamalarda kişilere komplike bakım hizmeti veriyor, istenmeyen tüy problemini bitirmeye yönelik çalışmalar uyguluyoruz. Lazer epilasyon Ankara genelinde yoğun ilgi gören ve uzmanlarımız sayesinde memnuniyet odaklı çalışmalar gerçekleştirilen güzellik uygulamalarından biri kabul ediliyor. Ağda, jilet, tüy dökücülerle zaman kaybetmek yerine kalıcı çözümlere yönelmenin zamanı gelmedi mi?

 

LAZER EPİLASYON NASIL YAPILIR?

Lazer epilasyon Eryaman şubemizde, lazer uygulamalarını hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Her bireyin kıl yapısı, kıl rengi farklı olduğundan kullanacağımız cihazlar kişinin kıl yapısına göre belirleniyor. Lazer epilasyon Ankara şubemizde lazer müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için işleme hazırlıklı gelmelerini öneriyoruz. Lazer epilasyonda bazı cihazlarda müşterinin gelmeden önce mutlaka jiletle kısaltma yapması gerekiyor. Yüz gibi daha hassas bölgelerde kısaltma işlemi makasla tarafımızdan yapıldığı için kısaltma yapılmadan da gelinebilir. Epilasyonda yine cihazın özelliğine göre uygulama odamız değişiyor. Cihazlar genellikle klima ile soğutulmuş odada kullanılır. İşlem esnasında hem uzman hem de müşteri gözlerine özel bir gözlük takarak gözlerini koruma altına alır. İşlemlerde kullanılan cihazların başlıkları önce ve sonra mutlaka temizlenir. Hastanın işlem süresince yatacağı sedyenin örtüleri kişiye özeldir, her müşteride yeni örtüler kullanılır. Gökçe Güzellik Merkezi olarak hijyene çok önem veriyor ve her işlemde gerekli hijyen adımlarını atıyoruz.

 

Lazer Epilasyon hizmetimiz için gokceguzellik.com/epilasyon sayfamızı ziyaret et ve detaylı bilgi edin.

 

 

Lazer Epilasyon Uygulaması

 

LAZER EPİLASYON ÖNCESİ VE SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Lazer epilasyon öncesinde ve sonrasında dikkat edilecekler şöyledir:

 • Lazer epilasyon öncesinde tüyler gerekli şekilde kısaltılmalıdır. Gökçe Güzellik Merkezi uzmanlarımız işlem öncesinde müşterilerini bu konuda bilgilendiriyor.
 • İşlem öncesinde kesinlikle deodorant, krem gibi kozmetik ürünler kullanmamalısınız.
 • İşlem öncesinde gözeneklerinizin açık olması işlemin faydasını artıracağından kozmetik ürünlerden kaçınmak önemlidir.
 • İşlem öncesinde kişinin duş almış olması önem taşıyor. Zira işlemden sonra en az 12 saat duş alınmamalıdır. İşlem sonrasında ilgili bölümler belirtilen sürelerde suya değmemelidir.
 • İşlem sonrasında deodorant, krem, vb ürünler kullanılmamalıdır.
 • Lazer epilasyon seansının ardından güneşe çıkılmamalıdır.

Lazer epilasyon Eryaman şubemiz seans sonrası bakıma çok dikkat ediyor. Uzmanlarımız seanstan verim alınması için seanstan 10 gün sonra sık sık kese yapılmasını öneriyor. Kese yaptıkça açılan gözenekler, atılan ölü deriler işlemin kalitesini artırır.

 

LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MI?

Lazer epilasyonun bilinen bir zararı yok. Elbette işlem öncesinde mutlaka lazer epilasyon Ankara şubemizin uzmanları bilgilendirme yapıyor. Örneğin hamilelere, hatta hamilelik şüphesi olanlara ve emzirme sürecindeki annelere lazer epilasyon önerilmiyor. Epilasyonun iç organlara zarar verdiğiyle ilgili bilgi gerçeği yansıtmıyor. Lazer epilasyonda ışınlar kıl köklerine kadar ulaşıyor daha derine inmiyor. Bu nedenle hamilelik ya da özel bir cilt hassasiyeti olmadığı sürece epilasyonun zararı bulunmuyor.

 

LAZER EPİLASYON KAÇ SEANS UYGULANIR?

Lazer epilasyon uygulamalarında başarılı sonuçlar alan Gökçe Güzellik Merkezi şubemiz, seans sayıları konusunda müşterilerine net cevaplar veriyor. Bölgeye göre epilasyon seansı değişkenlik gösteriyor. Her bölgedeki kıl yapısı farklılık gösterdiğinden kişiye göre seans sayısı değişebiliyor. İlk seansla birlikte Lazer epilasyon Eryaman şubemizdeki uzmanlarımız seans sayısı hakkında net bilgiler verebiliyor.

 

LAZER EPİLASYONUN UYGULAMA BÖLGELERİ

Lazer epilasyon yaptırabileceğiniz bölgeler şöyledir:

 • Yüz bölgesi,
 • Koltukaltı
 • Kollar
 • Bel ve sırt
 • Kalça
 • Özel bölge
 • Bacak
 • El ve ayak üstündeki bölgeler

 

Hemen gokceguzellik.com/iletisim sayfasını ziyaret et ve randevunu al.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik