Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Gökçe Güzellik Kampanyalar

Misafirlerimize Özel
Kampanyalarımız

Bu ay ki mevcut kampanyalarımızı inceleyebilir sınırlı sayıda olan kampanyalarımızdan hemen faydalanmak için randevu alabilirsiniz.

kalıcı-oje-ankara
manikür-eryaman-ankara
Kalıcı Oje
Günlük hayatta en fazla kullanılan el ve ayak tırnaklarına sürülerek uzun süre bütünlüğünü koruyarak bakımlı tırnaklarınız dikkat çekecek. HEMEN İLETİŞİME GEÇ.
  • Kalıcı Oje Uygulamasında
  • Manikür İşlemi Hediye
dermapen-gokce-guzellik
Dermapen
Akne izleri, sivilce lekeleri, güneş lekeleri ve skar izleri cilt yüzeyinde oluştuğundan, kötü bir görünüme sebep olur. Kısa sürede tedavi eden dermapen uygulaması ile cildinizi yenileyebilirsiniz. HEMEN İLETİŞİME GEÇ.
  • 4 Seans Dermapen Hizmetimizde
  • 1 Seans Dermapen Hediye

Danışanlarımızın
Deneyimleri

25 Yıllık tecrübe ile her zaman işletmemize danışanlarımızın geri bildirimleri ile yön vermeye çalıştık. Siz misafirlerimize daha kaliteli ve kusursuz bir hizmet için yorumlarınız bizler için çok değerli.

Gerçekten temiz işçiliğiniz, güler yüzünüz ve müşteri memnuniyetine bu kadar önem vermeniz sizi özel kılıyor.

Elif TURGUT

Dermepen uygulamanız ile güzelliğime güzellik kattım. Özenli ve bir o kadar da ilgili çalıştığınız için teşekkür ediyorum.

İlkay Hanım

Yapılan her işlemde ki profesyonelliğiniz, müşterileriniz ile bire bir ilgilenmeniz ve her şeyi ile iyi ki Gökçe Güzellik dedirtiyor.

Beyza İNAN

İşinizdeki özen, mükemmeliyetçilik ve gösterdiğiniz ilgi alaka için teşekkür ediyorum. Sizi tanıdığım için çok mutluyum.

Emine FİDAN

HEMEN RANDEVU AL

25 Yıllık tecrübe ile her zaman işletmemize danışanlarımızın geri bildirimleri ile yön vermeye çalıştık. Siz misafirlerimize daha kaliteli ve kusursuz bir hizmet için yorumlarınız bizler için çok değerli.

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik