Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

GüzellikKalıcı Makyaj Kalıcı Makyaj

Kasım 27, 20190

Kalıcı Makyaj Uygulamaları

Güzellik söz konusu olduğunda güzellik uzmanlarının geleneksel ve yeni birçok uygulaması bulunuyor. Gökçe Güzellik Merkezimizde, ihtiyaç duyduğunuz tüm uygulamalar titizlikle gerçekleştiriliyor. Özellikle son yılların en sevilen makyaj işlemi, kalıcı makyajda şahane sonuçlar alıyoruz. Kalıcı makyaj Ankara şubemizle şehrin dört bir köşesinden gelen hanımlara tenine, yüzüne uygun sıkılmayacağı her gün bakımlı görüneceği makyajı kalıcı hale getiriyoruz. Gökçe Güzellik Merkezi kalitesiyle kalıcı işlemler çok daha verimli şekilde tamamlanıyor. İşinin uzmanı, merkezimizin deneyimli personelleri, kalıcı makyaj Eryaman totalinde hizmetlerini sürdürüyor. Kalıcı makyaj uygulaması tamamen mikro işlemler bütünü olduğundan mutlaka işin eğitimini almış ve tecrübe edinmiş uzman kişiler tarafından yapılıyor.

 

Kalıcı makyaj nedir?

Kalıcı makyaj, doğal özellikteki pigmentlerin cildin alt tabakasına mikro işlemlerle yerleştirilmesidir. Adeta bir sanat kabul edilen işlem, Gökçe Güzellik Merkezi uzmanlarımız tarafından titizlikle uygulanıyor. İşlemde özel uçlu iğneler kullanılır. Tamamen kişiye özel, tek kullanımlık olan bu iğnelerle, organik renkler cildin alt tabakasına özenle aktarılır. Dudak, kaş, göz bölgelerine yapılan işlem aslında farklı talepleri de yerine getirebiliyor. Örneğin kalıcı ben isteyen ya da cildinde renklendirme yapmak isteyenler kalıcı makyaj tekniğiyle dilediği sonucu alabiliyor. Kalıcı makyaj Ankara şehrinin bakımlı hanımlarına beğenecekleri kozmetik uygulamalar sunuyor. Birçok kadın her gün makyaj yapmak yerine kalıcı makyaj Eryaman şubemize gelerek daha etkili uygulamalardan yararlanıyor. Böylelikle en yoğun dönemlerde bile bakımlı görünmek mümkün hale geliyor.

Gökçe Güzellikte verilen kalıcı makyaj hizmetimiz için gokceguzellik.com/makyaj-kalici-makyaj sayfamızı ziyaret et ve detaylı bilgi edin.

 

lazer-epilasyon-gokce-guzellik

 

Kalıcı Makyaj Hizmetlerimiz

Kalıcı makyajın kendi içinde seçenekleri vardır. Belli bölgelere uygulanan işlemler başarılı sonuç veriyor.

Gökçe güzellik Merkezi ile yaptırabileceğiniz makyaj uygulamaları şöyledir:

  • Microblading
  • Dudak Renklendirme
  • Kalıcı Eyeliner – Dipliner

 

Microblading

3D kıl tekniği ile kaş kontörü şeklinde anılan Mikroblading işlemi, ortalama bir saatlik seansla kişiye yüzüne uygun bir kaş görüntüsü sunuyor. Kişiye özel, tek kullanımlık iğnelerle yapılan işlem, renklerin kaş bölgesine derinin alt bölümüne aktarılmasından oluşuyor. Renkler tamamen organik olup, cilt yapısıyla uyumludur. Herhangi bir alerjik reaksiyon göstermez.

 

Dudak Renklendirme

Dudaklardaki solgun, bakımsız, cansız hatta lekeli yüzey görüntüsünü ortadan kaldırmak için yapılan işlemde yine kişiye özel ürünler kullanılır. Yapılan işlem sonucunda dudaklar eskisine oranla daha canlı bir görünüm kazanır. İşlem sonucunda kişi hiç ruj sürmeden de canlı bir dudak rengine sahip olur. Kalıcı makyaj Eryaman şubemizde dudak renklendirme işlemleri uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

 

Kalıcı Eyeliner – Dipliner

Makyajda en çok özenilen yer şüphesiz gözlerdir. Gözler tüm yüz ifadesini, bakışları belirlediğinden ve odak noktası olduğundan daima bakımlı olması istenir. Kalıcı makyaj Ankara şubemizde gerçekleştirilen kalıcı eyeliner, kalıcı dipliner uygulamalarında verimli sonuçlar alıyor, kişilere özel bir görüntü kazandırıyoruz.

 

Kalıcı Makyaj hakkında daha fazla bilgi almak için gokceguzellik.com/hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret et.

 

cilt-bakimi-eryaman

 

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır?

Kalıcı makyaj yaptırmak isteyenler işlemin içeriğinden ya da uzun süreceğinden endişe ediyor. Oysaki kalıcı makyaj yaptıran kişiler dinlendiğinde sonuçtan memnun kaldıklarını görebiliyoruz. Kalıcı makyaj Ankara şubemizde tüm işlemler sadece birkaç saatte hatta daha kısa sürede tamamlanıyor. Gökçe Güzellik Merkezi uzmanlarımız, kişinin yüz şekline, ifadesine, ten rengine, cilt yapısına uygun sonuç odaklı şahane makyajlar uyguluyor.

Kalıcı Makyaj Uygulama aşamaları şöyledir:

  • İlk önce kalıcı makyaj Eryaman şubemize gelen kişilerin şikayet ve taleplerini dinliyor. Akabinde ise uzmanlarımız kişinin yüzünü inceleyerek karşılıklı görüş ve önerilerle çalışmanın ana hatlarını belirliyoruz.
  • Mikroblading tekniği uygulanacaksa eğer kalemle kişinin yüzüne kaş çizerek hatlarını belirliyoruz. Oluşturduğumuz şablon müşterimiz tarafından beğenilirse işleme başlıyoruz.
  • İşlemler kesinlikle temiz, kozmetikten arındırılmış duru cilde uygulanıyor.
  • İşlem esnasında kullanılan boyalar, iğneler ve diğer tüm ürünler kişiye özeldir. Her şey hijyenik ve profesyonel ilerler.
  • İşlem sonucunda ise gerekli uyarıları yaparak süreci kontrol ediyoruz. Tüm müşterilerimize memnuniyet odağında hizmet veriyor, iyileşme sürecinde gerekli desteği veriyoruz.

 

Kolay Randevu

Kendinizi her zaman iyi ve güzel hissetmek istiyorsanız Eryaman’da bulunan Ankara Güzellik Merkezi Gökçe Güzellikten gecikmeden randevu alabilirsiniz. Randevu alabilmek için telefon numaralarını aramanız ve almak istediğiniz hizmet için fiyat seçeneklerini öğrendikten sonra randevunuzu oluşturmanız yeterlidir.

Hemen gokceguzellik.com/iletisim sayfasını ziyaret et ve randevunu al.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik