Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Gökçe GüzellikHizmetlerimiz Manikür – Pedikür

Manikür
Pedikür

Manikür, tırnak plakalarının, tırnak etlerinin ve parmak derisinin işlenmesini içeren kozmetik bir prosedürdür. Bu prosedür hem kadınlara, hem de erkeklere uygulanabilir. Firmamızın sunduğu bu ve diğer bakım hizmetleri için aşağıdaki bölümlere göz atabilirsiniz.

Manikür - Pedikür
Nedir?

Manikür el bakımı, el parmak tırnaklarının bakımı, el masajı, tırnak yapılandırma, onarım gibi ele uygulanan prosedürdür. Ayak ve ayak tırnaklarının bakımı için uygulanan prosedür pedikür adlanır. Ayaklarda düzenli olarak yapılan bakım – pedikür keratinizasyon oluşumunu kademeli olarak yavaşlatır, cildin kurumasını ve çatlamasını önler. Ayak tırnaklarında tırnak eti, zamanla daha doğru bir şekilde büyümeye başlar.

manikür-pedikür-ankara
el-ayak-bakımı-ankara

Manikür - Pedikür
Nasıl Yapılır?

Manikür ve pedikür hem güzellik salonlarında, hem de kozmetoloji salonlarında uzman kişiler tarafından veya evde yapılabilen kozmetik prosedürdür. Salonumuzda hem el bakımı, hem de ayak bakımı için tüm hizmetler en steril ve güvenilir ortamda yapılmaktadır.

Manikür - Pedikür
Amacı Nedir?

Manikür ve pedikür hem kadın, hem de erkeklere yapılan kozmetik prosedürlerdendir. Eskiden bir güzellik salonunda bakım yaptıran erkekle karşılaşmak neredeyse imkânsızdıysa, günümüzde bu hiç de şaşırtıcı gelmiyor- modern erkekler kendilerini iyi durumda tutmaya çalışıyorlar ve bakımlı eller onların günlük imajlarının önemli bir parçasıdır.

Ayak bakımı tırnak batmalarını önleme, ölü derilerden arınma, düzgün tırnak kesimi gibi işlemler içerir. Uzman ekibimiz tarafından yapılan pedikür ayak mantarlarının oluşumunu engeller ve sizi ayak kokularından kurtarır. Sağlıklı el ve ayak bakımı için kendinizi uzmanlarınıza emanet edebilirsiniz.

manikür-eryaman-ankara

Ebru
Gökçe

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı Uzmanımız Ebru GÖKÇE sizler için cevaplıyor. Özel sorularınız için lütfen iletişim kanallarımızı kurarak irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Manikür - Pedikür Faydaları Nelerdir?

El ve ayak bakımı sırasında uygulanan peeling ve masaj sayesinde kan dolaşımını artırır. El ve ayakların rahatlamasını sağlayarak stresi azaltır. Düzenli uygulama sayesinde pürüzsüz cilt ve tırnaklara sahip olmamızı sağlar. Tırnak sağlığını korur.

Manikür - Pedikür Fiyatları Nedir?

Manikür ve Pedikür fiyatlandırmaları manikür, pedikür, törpü ve oje sürme, topuk bakımı şeklinde çeşitlilik gösterir. Fiyat ve kampayaları ile ilgili bilgi almak için 0312 282 42 44 veya 0532 333 77 77 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik