Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Gökçe GüzellikHizmetlerimiz Makyaj – Kalıcı Makyaj

Makyaj
Kalıcı Makyaj

Her kadın kendini güzel görmek, hissetmek ve bakımlı olmak ister. Bu yüzden kadınlar  makyaj konusuna önem vermektedirler.

Makyaj - Kalıcı Makyaj
Nedir?

Her kadın kendini güzel görmek, hissetmek ve bakımlı olmak ister. Bu yüzden kadınlar makyaj konusuna önem vermektedirler. Kalıcı makyaj ise kişileri uğraştırmadan bir süre uygulanan yerde kalan hemen geçmeyen bir işlemdir. Kalıcı makyaj organik boyaların istenilen bölgeye mikro iğne yardımı ile uygulanan bir makyajdır. Bu işlem yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Özellikle temiz ve steril bir ortamda yapılması amaçlanmalıdır. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

kalici-makyaj-ankara
microblading-eryaman-ankara

Makyaj - Kalıcı Makyaj
Nasıl Yapılır?

Kalıcı makyaj tek kullanımlık ve steril olan mikro iğneler ile yapılmaktadır. Organik boyalar bu iğneler ile birlikte uygulanacak bölgeye yerleştirilir. Bu işlem yapılırken kişi acı hissetmemesi için bazı kremler kullanılabilmektedir. İşlem deri üzerine uygulandığından çok acı veren bir işlem değildir. Uygulanacak işlem uzunluğu kişinin cilt özelliklerine göre değişmektedir. Kalıcı makyajın kalıcı olma süresi de yine kişinin cilt özelliklerine göre değişir. Uzun süre kullanım isteyen kullanıcılar için rötuş yapılabilmektedir.

Makyaj - Kalıcı Makyaj
Amacı Nedir?

Cildimiz gün boyu çevre koşullarının etkisi ile kirlenir. Egzoz dumanları, makyaj kalıntıları, cildin kendi salgıları, mikroorganizmalar cilt üzerinde birikir ve cildin normal işlevlerini yerine getirmesini engeller. Cilt bakımı cildin temizlenerek ve uygun ürünlerle desteklenerek bu olumsuz faktörlerin etkilerini ortadan kaldırır. Cildi ölü hücrelerden arındırarak, yatıştırır. Koruyucu bir tabaka oluşturur. Cildin normal işlevlerini devam ettirmesini sağlar. Cildimizde bulunan üst derideki hücreler zamanla ölür ve dökülür, yerine en aşağıdan gelen genç hücreler geçer ve bu döngü ayda bir kez devam eder. Yaşlanmayla bu döngü yavaşlar. Eski hücreler yenilenemez ve atılamaz. Cilt daha pürüzlü, kaba ve nemsiz olur. Cildin ışıltılı ve parlak görünümü kaybolur. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için cildimiz sorunlu olsun veya olmasın ayda bir kez cilt bakımı yaptırmamız, cilt sağlığı ve güzelliğimizi korumamız açısından gereklidir.

dudak-renklendirme-ankara

Ebru
Gökçe

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı Uzmanımız Ebru GÖKÇE sizler için cevaplıyor. Özel sorularınız için lütfen iletişim kanallarımızı kurarak irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Makyaj ve Kalıcı Makyaj Çeşitleriniz Neler?

Makyaj çeşitlerinde günlük, gece ve gelin makyajları mevcuttur. Kalıcı makyaj da ise dudak renklendirme uygulaması, eyeliner-dipliner uygulaması, kaş uygulaması (microblading) mevcuttur.

Makyaj ve Kalıcı Makyaj Nasıl Uygulanır?

Yüzünüzün şekline göre tasarımlar yapıldıktan sonra uygulamalarımız ile doğal bir güzellik kazandırıyor. İşlemlerimizin doğal görünümü ile yüzdeki kontrast artırarak yüz hatları belirginleştiriyoruz.

Makyaj ve Kalıcı Makyaj Fiyatları Nedir?

Günlük makyaj, gece makyajı, gelin makyajı, kalıcı makyaj fiyat ve kampayaları ile ilgili bilgi almak için 0312 282 42 44 veya 0532 333 77 77 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik