Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Kirpik
Lifting

Son yıllarda kadınlar kalıcı makyaj uygulamasıyla daha güzel bir görünüme kavuşmaktadırlar. Kaş uygulamasının yanı sıra kirpik lifting ile daha hoş görünümlü kirpiklere sahip olmak mümkündür. Kaştan sonra kirpiklerde bu uygulama ile hak ettiği değeri bir kez daha bulacak.

Kirpik Lifting
Nedir?

Düz ve zayıf kirpiklere sahip olan hanımlara uygulanan ve eskisinden daha kıvrımlı olan kirpiklere sahip olunan bu uygulama çok fazla tercih edilmektedir. Kirpik lifting; kirpiklerin daha hacimli ve daha kıvrık görünmesi işlemidir. Uzmanlar tarafından uygulanan kirpik lifting güzellik merkezlerinde uygulanmaktadır. Tamamen bir kimyasal uygulamadır. Hassas ciltlerin daha çabuk etkilendiği kirpik lifting hijyenik ortamlarda yapıldığında daha verimli olacaktır.

kirpik-lifting-nedir-ankara
kirpik-lifting-uygulamasi

Kirpik Lifting
Nasıl Yapılır?

Bu uygulamadan önce makyajın iyice temizlenmesi gerekir. Kirpiklerin temiz ve kuru olması sağlandıktan sonra uzman ekip tüm detayları anlatır. Bu firma özel olarak yaptığı bu uygulama ile binlerce kişinin mutlu ayrılmasına yardımcı olmuştur. Göz ve çevresinde oluşan aft, arpacık ve tahriş durumu varsa bu uygulama kimyasal içerdiğinden yapılması uygun değildir. Düz kirpiklere uygulanan özel maddeyle daha kıvrımlı kirpiklere sahip olunur. Yaklaşık olarak kirpik liftingin etkisi 3 ay kadar sürer. Bu özel merkez gerekenleri tek tek anlatarak sorunsuz işleme son verir.

Kirpik Lifting
Amacı Nedir?

Kirpik liftingin en büyük ve önemli amacı düz kirpiklerin kaldırılması ve daha hacimli durmasını sağlamaktır. Bu konuda bu merkez kendini kanıtlamış düzeydedir.

kirpik-lifting-eryaman

Ebru
Gökçe

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı Uzmanımız Ebru GÖKÇE sizler için cevaplıyor. Özel sorularınız için lütfen iletişim kanallarımızı kurarak irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kirpik Lifting Yapılış ve Kullanım Süresi Nedir?

Kirpik Lifting yapılış süresi 45 dk ile 1 saat arasında sürer. Kullanım süresi ise 2 ile 3 ay rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kirpik Lifting Kirpiklere Zarar Verir Mi?

Kirpik Lifting kirpiklere zarar vermez. Aksine kirpikleri vitamin ve keratin ile besleyen ve kıvrım veren bir uygulamadır.

Kirpik Lifting Yaptırdıktan Sonra Maskara Sürülebilir Mi?

Kirpik Lifting işlemi ile kirpikleriniz de maskara kullanımına gerek kalmıyor. Fakat kullanmak isterseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kirpik Lifting Fiyatları Nedir?

Kirpik Lifting fiyat ve kampayaları ile ilgili bilgi almak için 0312 282 42 44 veya 0532 333 77 77 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik