Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Kaş
Uygulaması

Hanımlar her aşamada ve her an bakımlı ve güzel olmayı çok severler. Bunun için tüm çabayı sarf edip uzmanlardan destek alırlar. Son yıllarda moda haline gelen kaş uygulaması birçok kadın tarafından da tercih edilmektedir. Kaş uygulaması için kaliteli ve bu işin ehli olan firmalarla tanışmak en önemli kural içinde yer almaktadır. Kaşların yapısını değiştirmeden daha özel görünüme kavuşmak artık çok daha mümkün hale gelmektedir.

Kaş Uygulaması (Tasarımı)
Nedir?

Kalıcı makyajın en önemli ayrıntısı olan kaş tasarımı son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Yüz çevresine uygun şekilde yapılan kaş uygulaması istenilen tarzda ve renkte yapılabilmektedir. Kalın veya ince şekilde uygulanan bu kalıcı makyaj tarzı zayıf kaşlara sahip kişilerce tercih edilmektedir. İlgili bu güzellik merkezi uygulamaları esnasında hijyen ve kaliteye yer vermektedir. Zamandan kazanmak isteyen hanımlar sürekli kaş makyajı yapmak yerine kalıcı kaç kontörü ile daha rahat etmektedir.

microblading-ankara
kaş-uygulaması-ankara

Kaş Uygulaması (Tasarımı)
Nasıl Yapılır?

İlk etapta kişiye uygulama esnasında neler yapılacağı açıklanır. İlgili malzemeler hazırlanır ve kaş uygulaması özel cihazlar eşliğinde başlar. Herhangi bir acı ve ağrı çok fazla hissedilmez. Kaş tasarımı önceden belirlenir ve boyanarak uygulanır. Firma çalışanları tecrübeli olduğundan yaklaşık 1 saatte sona erecektir.

Kaş Uygulaması (Tasarımı)
Amacı Nedir?

Hanımların göz yapısını daha güzel göstermek ve seyrek olan kaşların içini doldurarak daha net bir görüntü kazanmak bu işlemin en önemli amacıdır.

microblading-eryaman

Ebru
Gökçe

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı Uzmanımız Ebru GÖKÇE sizler için cevaplıyor. Özel sorularınız için lütfen iletişim kanallarımızı kurarak irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaş Uygulaması(Microblading) Yapılış ve Kullanım Süresi Nedir?

Kaş Uygulama yapılış süresi kaş için yapılan tasarıma göre 1,5 saat ile 2 saat arası sürer. Kaş Uygulamasının kullanım süresi ise cilt tipine göre 8 ay ile 1 yıl arası kullanılabilir.

Kaş Uygulaması(Microblading) Önemli Faktörler Nelerdir?

İlk olarak yüz şeklinize uygun tasarımın belirlenmesi, devamında kaş renginize uygun renk seçiminin yapılması gerekiyor. En önemlisi ise uzman insanlar ile çalışarak kıl yönlerinizin doğru çizilmesi gerekiyor. Sonrasında mükemmel kaşlara sahip olabilirsiniz. Bu yüzden daima Gökçe Güzellik.

Kaş Uygulama Fiyatları Nedir?

Kaş Tasarımı, Microblading ve Kaş Uygulama Çeşitlerimizin fiyat ve kampayalar ile ilgili bilgi almak için 0312 282 42 44 veya 0532 333 77 77 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik