Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Kalıcı
Oje

Oje bayanların en çok kullandığı ürünler arasındadır. Günlük hayatta en fazla kullanılan el ve ayak tırnaklarına sürülmesi nedeniyle uzun süre bütünlüğünü korumakta güçlük yaşanmaktadır. Son yıllarda bu sorun üzerine çalışan kozmetik uzmanları kalıcı oje konusunda başarılı sonuçlar almıştır.

Kalıcı Oje
Nedir?

Kalıcı oje uygulandıktan sonra uzun süre bütünlüğü bozulmayan oje türüdür. Yoğun hayat temposu içerisinde her gün oje sürmeye veya temizleyerek yenilemeye vakti olmayanlar için uzman merkezlerde uygulanarak uzun süre canlılığını koruyan kalıcı oje tercih edilmektedir. Suya ve darbelere karşı mukavemeti yüksek olan kalıcı ojenin tırnaklara herhangi bir zararı yoktur.

kalici-oje-ankara
kalıcı-oje-kampanya

Kalıcı Oje
Nasıl Yapılır?

Kalıcı oje uygulaması evde yapılacak kadar basit bir işlem olmayıp uzman uygulayıcılar tarafından yapılması önemlidir. Uzman uygulayıcılar tarafından yapılan kalıcı ojeyi uzun süre şekli bozulmadan kullanmak mümkündür. Böylelikle beğendiğiniz oje rengini deforme olmadan ve her gün yenileme zahmeti olmadan kullanabilirsiniz.

Kalıcı Oje
Amacı Nedir?

Yoğun iş temposu veya ev hayatında sürekli deforme olmaya açık ojeler kullanarak akşam silerek temizlemek, sabah yeniden sürmek yerine kalıcı oje kullanarak bu zahmetlerden uzun süre kurtulmak amacıyla kalıcı oje tercih edilmektedir. Ancak kalıcı ojenin uzmanlar tarafından uygulanması önemlidir.

Kalıcı Ojede Uzmanlığın Önemi

Kalıcı ojenin uzman kişiler tarafından ve kaliteli malzeme kullanılarak uygulanması beklenilen en doğru sonucu almak için önemlidir. Bu anlamda kaliteli malzemelerin kullanımı ve uzman bilgisinin önemli olduğu merkezimizde rahatlıkla kalıcı oje yaptırabilirsiniz.

kalici-oje-eryaman

Ebru
Gökçe

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı Uzmanımız Ebru GÖKÇE sizler için cevaplıyor. Özel sorularınız için lütfen iletişim kanallarımızı kurarak irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kalıcı Oje Yapılış ve Kullanım Süresi Nedir?

Kalıcı Ojenin yapılış süresi istenilen modele göre  40 dk veya 50 dk arası sürer. Kalıcı Ojenin kullanım süresi ise tırnakların uzama hızına bağlı olarak 2 veya 4 hafta arasında bakımlı tırnaklara sahip olunabilir.

Kalıcı Oje Tırnaklara Zarar Verir Mi?

Uzman eller de olduğunuz sürece kalıcı oje tırnaklarınıza asla zarar vermez. Bu yüzden doğru adres daima Gökçe Güzellik.

Kalıcı Oje Nasıl Çıkarılır?

Kalıcı ojeyi bir profesyonele çıkarttırabilir ya da evde kendiniz de çıkarabilirsiniz. Normal ojeler kadar kolay çıkmadığı için sabırlı olmalı ve ojeleri soymaya çalışmamalısınız. Çıkarmak için yapmanız gereken, pamukları asetona batırıp tırnaklarınıza sarmak ve sonra üstünü alüminyum folyoyla sarıp 15 dakika kadar bekledikten sonra silebilirsiniz. Fakat zor durumda kalmadıkça kendiniz tarafından çıkarılması önerilmemektedir.

Kalıcı Oje Fiyatları Nedir?

Kalıcı Oje fiyat ve kampayalar ile ilgili bilgi almak için 0312 282 42 44 veya 0532 333 77 77 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik