Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Epilasyon
Ağda

Genelde kadınların bazen de erkeklerin istenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanan bir işlemdir. Hem kadınlar hem erkekler hayatının çok uzun bir bölümünde bu işleme ihtiyaç duymaktadır. Epilasyonun çeşitli şekilleri vardır. Kişiler isteklerine göre tercih yapabilmektedirler. Gelişen teknoloji ile birlikte epilasyon aletleri veya yolları da çok çeşitli ve kolay yapılabilmektedir. Epilasyon yapılırken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Kişisel özelliklere göre hangi türde epilasyon yapılacağı tercih edilebilir.

Epilasyon
Nedir?

Epilasyon kadın veya erkek fark etmeden her yaşta insanın ihtiyaç duyduğu bir işlemdir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay ve rahat yoludur. Bu işin profesyonelce yapılması da işi kolaylaştırır ve çabuk çözüme kavuşmasını sağlar. Günümüzde en çok tercih edilen lazer epilasyon kıl köklerine uygulanmakta ve kısa zamanda kişiler istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilmektedir.

lazer-epilasyon-eryaman
hijyenik-lazer-epilasyon

Epilasyon
Nasıl Yapılır?

Epilasyon için ilk önce karşılıklı olarak görüşülmeli ve tüm detaylar anlatılmalıdır. Kişisel özellikler dikkate alınarak bir sistem geliştirilir. Tüylerin yapısına uygun bir işlem yapılması oldukça önemlidir. Firmamız tarafından en uygun işlem müşteri ile birlikte görüşülerek uzman kişiler tarafından biçimlendirilir. Uygulanacak işlem karar verildikten sonra randevu verilerek işlem aşamalarına başlanır.

Epilasyon
Amacı Nedir?

Epilasyon her kişinin ihtiyaç duyduğu bir işlemdir. Herkeste istenmeyen tüyler mevcut olmakla birlikte onlardan ağrısız ve kolay bir şekilde kurtulmak istenir. Firmamız kişiye göre en uygun seçenekleri sunmaktadır.

lazer-epilasyon-ankara

Ağda & Epilasyon
Hizmetlerimiz

Tüm Vücut

Tüm bacak, Genital, Kol altı ve Kol bölgelerine uygulanan epilasyon paketidir.

Tüm Vücut - 2

Tüm Bacak, Genital ve Kol Altı bölgelerine uygulanan pakettir.

Genital Bölge

Genital ve Bikini Bölgesine uygulanan epilasyon paketidir.

Dudak Üstü

Dudak Üstüne uygulanan epilasyon hizmetimizdir.

Kalça ve Karın

Kalça ve Karın bölgelerine uygulanan epilasyon hizmetimizdir.

Sırt ve Ense

Sırt ve Ense bölgelerine uygulanan epilasyon hizmetimizdir.

Karın veGöğüs

Karın ve Göğüs bölgelerine uygulanan epilasyon hizmetimizdir.

Yanak ve Alın

Yanak ve Alın bölgelerine uygulanan epilasyon hizmetimizdir.

Bizi Farklı
Kılan Nedir?

Yılların deneyimi, uzman ekip ve profesyonel cihazlarımız ile sizlere %100 başarı ve memnuniyeti sunuyoruz. Referanslarımız müşterilerimizdir 🙂

Memnuniyet

%100 Müşteri Memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ağrısız

Uzman ekibimiz tarafından profesyonel cihazlarımız ile ağrısız epilasyon hizmeti vermekteyiz.

Uzman Ekip

Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.

Kalıcı Çözüm

Epilasyon hizmetimizde %100 kalıcı çözüm üretiyoruz.

Memnuniyet

%100 Müşteri Memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ağrısız

Uzman ekibimiz tarafından profesyonel cihazlarımız ile ağrısız epilasyon hizmeti vermekteyiz.

Uzman Ekip

Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.

Kalıcı Çözüm

Epilasyon hizmetimizde %100 kalıcı çözüm üretiyoruz.

Ebru
Gökçe

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı Uzmanımız Ebru GÖKÇE sizler için cevaplıyor. Özel sorularınız için lütfen iletişim kanallarımızı kurarak irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Sonuç Verir?

Lazer epilasyon sonuçları kişinin hormonal durumuna, yaşına, tüy rengine, tüyün kalınlığına, ten rengine, yapılan bölgeye göre değişiklik gösterir.

Lazer Epilasyonun Herhangi Bir Zararı Var Mı?

Lazer epilasyon sadece kıl folikülüne etkili olduğundan uygulamada cilt altı dokular ve organlar zarar görmez. Fakat cilt kalitesinin bozulmaması için; cilt tipi, cilt rengi, kıl tipi farklılıklarına uygun olan cihaz ile uygun dozda işlem yapılmalıdır.

Herkes Lazer Epilasyon Yaptırabilir Mi? Yaş Sınırı Nedir?

Kıl gelişiminin tamamlanmamış olması nedeni ile uygulanmasında sakınca olmadığı halde 15 yaş altı kişilerde uygulamayı tercih etmiyoruz.  Ancak sosyal anlamda önemli ölçüde rahatsız ediyor ise seansların uzun sürebileceği konusunda uyarıda bulunarak uygulama yapabiliyoruz.

Lazer Epilasyon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kendi ten renginize sahip olduğunuz zaman işlemin uygulanması çok daha sağlıklı olacaktır. Herhangi bir kronik veya cilt hastalığınız  varsa uzmanınıza bu durumu muhakkak belirtin. Lazer epilasyona devamlılık ve seans atlamamak da çok önemlidir.

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik