Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Dermapen

Cilt dış etkenlerden dolayı yıpranır, nem kaybeder ve yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olur. Aynı zamanda akne izleri, sivilce lekeleri, güneş lekeleri ve skar izleri cilt yüzeyinde oluştuğundan, kötü bir görünüme sebep olur. Bu sorunları kısa sürede tedavi eden dermapen uygulaması, cilt yenileyici yöntemlerin başında geliyor.

Dermapen
Nedir?

Dermapen uygulaması cildin yenilenmesini amaçlar. Bununla beraber kırışıklıkları azaltır, cildi parlaklaştırır ve ölü derilerin uzaklaştırır. Böylelikle cilt hücreleri yenilenir ve daha diri bir cilde kavuşmanızı sağlar. Dermapen uygulamaları yapıldığı andan itibaren güzel sonuçlar verir. Ancak uygulamaların uzman kişiler tarafından hastanın cildine göre seanslar belirlenerek yapılmalıdır.

dermapen-ankara
dermapen-eryaman

Dermapen
Nasıl Yapılır?

Dermapen uygulamaları yapılmadan önce cilt yüzeyinden tüm makyaj kalıntıları detaylıca temizlenir ve cilt iyice dezenfekte edilir. Daha sonra uygulamanın yapılacak olan bölgeye kişiye uygun serumlar sürülür. Dermapen uygulaması sırasında cilt yüzeyinde mikro kanallar açılır. Bunun nedeni uygulamanın ve serumların etkisini arttırmaktır. İşlem sonrası hastaya nemlendirici kremler uygulanır.

Dermapen'in
Amacı Nedir?

Cilt bir yaştan sonra elastik yapısını ve aynı zamanda kolajen etkisini azaltmaya başlar. Bu durum cilt kusurlarına, cilt lekelerine ve hatta skar izlerine neden olabiliyor. Dermapen uygulamasının asıl amacı cildi yenilemek ve hücreleri harekete geçirmektir. Kısa sürede etki veren uygulamalardan biridir. Ancak her hastanın cilt yapısı farklı olduğundan uzman kişiler tarafından cildin yapısına göre seanslar belirlenmelidir. Firma cildinizi analiz eder ve yaşadığınız sorunlara yönelik tedavi sağlar. Bununla beraber cilt uzmanı tarafından dermapen seansları belirlenir.

cilt-yenileme-ankara

Bizi Farklı
Kılan Nedir?

Yılların deneyimi, uzman ekip ve profesyonel cihazlarımız ile sizlere %100 başarı ve memnuniyeti sunuyoruz. Referanslarımız müşterilerimizdir 🙂

Memnuniyet

%100 Müşteri Memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ağrısız

Uzman ekibimiz tarafından profesyonel cihazlarımız ile ağrısız hizmeti sunuyoruz.

Uzman Ekip

Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.

Kalıcı Çözüm

Hizmetlerimizde %100 kalıcı çözüm üretiyoruz.

Memnuniyet

%100 Müşteri Memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ağrısız

Uzman ekibimiz tarafından profesyonel cihazlarımız ile ağrısız hizmeti sunuyoruz.

Uzman Ekip

Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.

Kalıcı Çözüm

Hizmetlerimizde %100 kalıcı çözüm üretiyoruz.

Ebru
Gökçe

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı Uzmanımız Ebru GÖKÇE sizler için cevaplıyor. Özel sorularınız için lütfen iletişim kanallarımızı kurarak irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dermapen Uygulaması Hangi Sorunlarda Kullanılır?

Dermapen uygulaması akne ve izlerinin tedavisi, genişlemiş gözeneklerin küçültülmesi, hasarlı cilt  tedavisi, göz çevresi problemleri, boyun ve dekolte alanında bulunan kırışıklık ve sarkmalar ve skar tedavilerinde kullanılmaktadır.

Dermapen Uygulaması Kaç Seansta Sonuç Verir?

Dermapen Uygulaması ciltte bulunan hasarın ne kadar olduğuna, kırışıklıkların artış seviyesine ve yaş kriterine göre seans sayısında değişiklik gösterir. Fakat sıradan bir dermapen tedavisi en az 1 ay arayla 3-6 seansta tamamlanır. Genellikle 2 ile 4 seansta da kırışıklık tedavisinde istenilen sonuç elde edilir.

Dermapen Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Dermapen uygulamasının ertesi günü 50 + faktörlü güneşten koruyucu krem kullanarak günlük hayata devam edilebilir. 2 hafta boyunca güneş koruma faktörlü krem kullanılmaya devam edilmeli ve 2 hafta lekelenme riskine karşı güneşten mutlaka korunulmalıdır. Uygulama sonrası su bazlı nemlendirici kullanılmalıdır. 4-8 saat sonra uygulama alanına makyaj yapılabilmektedir ancak makyaj kullanımının 24 saat sonrasına bırakılması daha doğrudur.

Dermapen Fiyatları Nedir?

Dermapen seans fiyatları ve kampayaları ile ilgili bilgi almak için 0312 282 42 44 veya 0532 333 77 77 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik