Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Cİlt
Bakımı

Cilt bakımı cildi derinlemesine temizleyerek ve uygun ürünlerle destekleyerek ciltte oluşan olumsuz etkilerini ortadan kaldırır.

Cilt
Bakımı Nedir?

Cilt bakımı nedir soruları ile çok sık karşılaşıyoruz. Bu sorulara cevap vermek gerekirse cilt bakımı cildin sağlıklı bir hale gelmesi için yapılması gerekin bir bakım diyebiliriz. Kısaca cilt bakımı sadece güzellik için değil cilt sağlıkları için de bu bakımı yapmayı tercih etmektedirler. Çünkü ciltteki lekelerin, aknelerin ve kırışıklıkların artmaması için cilt bakımının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Ayrıca cilt bakımları cildin temizlenmesi ve arındırılması içinde yapılmaktadır. Kişiler bu bakımları evlerinde kendi imkanlarında yapabilecekleri gibi bu hizmeti veren firmalara ve güzellik merkezlerine başvurabilmektedirler. Kişiler evde değil işinde uzman bir merkeze cilt bakımı yaptırmak isterlerse firmayı seçebilirler. Firma cilt bakımı eğitimi almış elemanları ile cilt bakımı hizmeti veriyor.

Ayrıca cilt bakımı için hijyenik bir ortam sağlıyorlar. Bakım sırasında kullanılan malzemelerde Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli bakım malzemeleri oluyor. Firma cilt bakım hizmetini uygun fiyatlara yapıyor. Firmaya bakım yaptırmak isteyenlerin tek yapması gereken firmayla iletişime geçmek oluyor. Bakım için belirlenen tarih ve saatte bakım merkezine giderek cilt bakımını yaptırabiliyorlar.

cilt-bakimi-ankara
cilt-bakımı-eryaman

Cilt Bakımı
Nasıl Yapılır?

Kişilerin cilt bakımını öncelikle kendilerinin yapması gerekmektedir. Kendi imkanları ile cilt bakımı yapmak isteyenler cilt bakımı nasıl yapılır merak etmektedirler. Öncelikle cilt bakımı yapmak için kaliteli kozmetik ürünleri kullanılmalıdır. Ayrıca cilt bakımı için doğal tariflerde yapılabilir. Bunlardan cilde en uygunu seçilip bakım yapılabilir.

Bunun için en önemli işlem öncelikle cildin tanınmasıdır. Kişiler ciltlerinin nasıl olduğunu ve neye ihtiyacı olduğunu belirleyip bakıma başlamalıdırlar. Cilt bakımını güzellik merkezine yaptırmak isteyenlerse merkeze başvurmalıdırlar. Firma tarafından öncelikle cilt bakımı için başvuran müşterilerinin ciltlerinin durumunu inceleyerek ciltler için kullanılacak ürünler belirleniyor. Daha sonra krem, losyon, maske ve peeling gibi işlemler cilt üzerine uygulanarak bakım gerçekleştiriliyor.

Cilt Bakımının
Amacı Nedir?

Cilt bakımı amacı nedir çok merak ediliyor. Cilt bakımının esas amacı sağlıklı bir cilde kavuşmaktır. Bu sayede cilt için ekstra hiçbir işlem yapılmasına gerek kalmamaktadır. Düzenli yapılan cilt bakımları sayesinde cildin yağ ve nem dengesinin sağlanması ve sağlıklı görünmesi amaçlanmaktadır.

Firma müşterilerine cilt bakımı hizmetini onların hem sağlıklı bir cilde sahip olmaları hem de kendilerini mutlu ve güzel hissetmeleri için yapıyor. Düzenli olarak yaptırılan cilt bakımları sayesinde daha sağlıklı bir cilde sahip olacaklarının garantisini vererek bakım yapıyorlar.

profesyonel-cilt-bakımı

Ebru
Gökçe

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı Uzmanımız Ebru GÖKÇE sizler için cevaplıyor. Özel sorularınız için lütfen iletişim kanallarımızı kurarak irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cilt Bakımı Neden Önemli?

Uzun yıllar cildin sağlıklı görünümünü ve canlılığını muhafaza edebilmemizi, dış etkenlerin ve yaşlanmanın sebep olduğu olumsuz etkilerden korunmamızı sağlar.

Cilt Bakımı Hangi Sıklıkla Yapılmalı?

Cilt bakımının hangi sıklıkta yapılacağı, kişiye ve cilt sorununa göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 3-4 haftada bir 3 düzenli cilt bakımı önerilmektedir.

Cilt Bakımı Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Cilt bakımı sonrasında uzmanınızın önerdiği nemlendiricilerin ve temizlik ürünlerinin kullanılmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca cilt bakım uygulaması sonrasında doğrudan güneş ışığına maruz kalınmamalı, kalınsa bile uygun güneş koruyucu ürünün kullanılması gerekir.

Cilt Bakımı Fiyatları Nedir?

Cilt bakımı fiyat ve kampayalar ile ilgili bilgi almak için 0312 282 42 44 veya 0532 333 77 77 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik