Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Güzellik Ebru Gökçe Güzellik Merkezi

Kasım 8, 20190

Sağlığına ve güzelliğine önem verenlere hizmet vermek için Ankara Eryaman’da hizmet veriyoruz. Gökçe Güzellik Merkezi olarak lazer epilasyon ve diğer hizmetlerimizde cildinize zarar verebilecek her hangi bir kimyasal kullanmadan sizleri güzelleştirmeye çalışıyoruz. Öncelikle sizi ve sağlığınız önemsiyoruz.

Son teknolojik aletleri kullanarak, hijyenik ve temiz hizmet vermeye çalışıyoruz. Tecrübeli ekipleri ile güzellik sektöründe öncü olmaya çalışan Ebru Gökçe ile Gökçe Güzellik Merkezimizden randevunuzu alarak tüm cilt bakımlarınızı istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.

 

Verilen Hizmetler

Ankara Eryaman bölgesine kaliteli ve hijyenik hizmet vermeye çalışan Gökçe Güzellik Merkezimizde güzellik ile ilgili tüm hizmetleri alabiliyorsunuz.

Bu hizmetler;

  • Cilt bakımı
  • El ayak bakımı
  • Epilasyon
  • Kalıcı Makyaj
  • Güzellik

Günlük makyaj ve özel gün makyaj işlemlerinizi uzmanımızın yardımı ile istediniz gibi yaptırabilirsiniz. Özel günleriniz için kalıcı oje uygulamalarını istediğiniz renk ve tonda yaptırabilirsiniz.

Gökçe Güzellikte verilen hizmetlerden faydalanabilmeniz için  gokceguzellik.com/iletisim sayfamızı hemen ziyaret et ve randevu al.

 

dermapen-guzellik-merkezi-eryaman

Cilt Sıkılaştırma

Birçok kişi cildinde oluşan kırışık ya da çeşitli çizgilerden rahatsızlık duymaya başlıyor. Bu tür sorunları olanlara dermapen hizmeti vererek, ciltlerindeki çizgi ve kırışıklık sorunlarını gideriyoruz. Bu alanda yaptığımız çalışmalar ile akne izlerini, yanık ve operasyon iz belirginliğini azaltma, gebelik çatlakları, ağız etrafındaki sigara çizgileri gibi çok sayıdaki dermotolojik sorunlara çözüm buluyoruz.

Her yaştaki kişilere uygulama yaparak, ciltlerinin yenilenmesini ve daha genç görünmelerini sağlıyoruz. Uygulama öncesinde cilt üzerindeki tüm kirler ve makyaj kalıntıları tamamen temizleniyor ve cilt üzerine özel uygulamalar yaparak sorunların ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.

Cilt bakımı ve Dermapen hakkında daha fazla bilgi almak için gokceguzellik.com/hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret et.

 

Epilasyon

İnsanlar vücutlarının bazı bölgelerinde görülen istenmeyen tüy ve kılların tamamen ortadan kaldırılması için epilasyon işlemlerine ihtiyaç duyar.

Ebru Gökçe güzellik merkezi, epilasyon talebinde bulunan müşterilerine;

  • Lazer epilasyon
  • Buz lazer
  • İğne epilasyon

Yöntemleri ile müdahale ediyor ve istenmeyen tüyleri tamamen yok etmeye çalışıyoruz. Epilasyon yaptırarak daha pürüzsüz ve güzel görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

manikur-pedikur-eryaman-blog

Manikür Pedikür

Sağlığına ve görünümüne özen gösterenler el, ayak ve tırnak bakımına önem verir. Ebru Gökçe Güzellik Merkezinden manikür pedikür hizmetlerini rahatlıkla alabiliyorsunuz. Cilt bakımları gibi diğer hizmetleri alırken el ve ayak bakımlarını yaptırabiliyorsunuz. Deneyimli ve uzman çalışanları, yaptıkları tüm çalışmalarda hijyene özen gösteriyor ve en sağlıklı hizmetleri sunuyoruz. Manikür, el ve el tırnakları bakımlarının yapılmasıdır. Pedikür ise ayak ve ayak tırnak sağlığı için uygulanan bakımlardır.

El ve ayak bakımları güzelliğin bir formülü olarak kabul edilmektedir. El ve ayakların sağlıklı ve güzel görünmesi kendinize olan özgüveninizi artıracaktır. Bu işlemleri yaparken, cildi yumuşatıyor, tırnak diplerindeki ölü deriyi temizliyor, törpü ile tırnaklara şekil vererek parlatılması için cilalama işlemlerini yapıyoruz. Düzenli olarak el ayak bakımları için güzellik merkezlerine geldiğinizde günlük stresinizden uzaklaşıyorsunuz.

 

Güzellik Hizmetleri

Güzel görünmek herkesin en büyük hakkıdır. Bayanlar daha güzel görünebilmek için kaş uygulaması yaptırmaktadır. Güzellik merkezinde uzmanlarımız kaş yapınıza ve yüz şeklinize en uygun kaş uygulamalarını sizlere uygulayacaktır. Kendi istediğiniz şekilleri talep ettiğinizde, sizlerin taleplerini birebir yerine getiriyoruz

Güzellik hizmetlerinde tüm cilt bakımları, makyaj uygulamaları, kaş, el ayak uygulamaları gibi sizleri güzelleştirecek tüm hizmetleri sunuyoruz. Kirpik lifting uygulamaları ile gözlerinizin daha güzel görünmesini sağlıyoruz.

 

Randevu Alma

Ebru Gökçe Güzellik Merkezi hizmetinden faydalanmak isteyen ve Ankara’da ikamet edenler, randevu alarak istedikleri hizmetleri talep edebiliyorlar. Randevu alabilmek için güzellik merkezinin telefon numaraları üzerinden iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Aradığınızda, talep ettiğiniz hizmetin uygulama süresine göre sizlere en uygun tarihe randevu verilecektir.

Hemen gokceguzellik.com/iletisim sayfasını ziyaret et ve randevunu al.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik