Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Cilt BakımıDermapen Dermapen Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Aralık 8, 20190

DERMAPEN NEDİR?

Dermapen; cilde daha iyi bir görünüm vermek için kullanılan cilt bakım yöntemlerinden biridir. Dermapen tedavisiyle; ciltteki minik kırışıklıklar, küçük sarkmalar, ağız kenarındaki yaşlılık çizgileri, tıkanmış ve genişlemiş gözenekler ve yaşlanma belirtileri kapatılır; cilde daha sıkı, temiz, parlak ve sağlıklı bir görüntü kazandırılır. Gökçe Güzellik Merkezi kapsamında verilen Dermapen hizmeti, hanımların cilt bakımını zenginleştiriyor, cildin sıkılaşarak daha genç ve dinamik görünmesine yardımcı oluyor. Dermapen Eryaman güzellik şubemizin alanında eğitimli, uzmanları tarafından gerçekleştiriliyor. Dermapen yöntemi düzenli uygulandığında ciltteki sivilce izleri, güneş lekeleri, cilt çatlağı, yara izleri, kozmetiğe bağlı oluşan lekeleri, ameliyat sonrası izleri geçirmede etkilidir. Dermapen ile cildi yenilemek ve tazelemek mümkündür. Cilt yenileme Ankara şubemiz olan Gökçe Güzellik Merkezinde özenle uygulanıyor.

 

DERMAPEN NASIL UYGULANIR?

Dermapen Ankara şubemizin Gökçe Güzellik Merkezi uzmanlarınca uygulanıyor. Dermapen işleminden önce kişinin cildi mutlaka makyajdan arındırılır, temizlenir. İşlemden önce cilde hyaluronik asit dediğimiz bir serum uygulanır. Akabinde ise Dermapen cihazı cilt yüzeyinde hassas biçimde gezdirilir. Cilt yenileme Ankara şubemizde bu işlem daha önce defalarca usta eller tarafından yapıldığı için Dermapen cihazı cildin tüm yüzeyince profesyonelce kullanılır. Cihazın mikro uçlu ince iğneleri cilt yüzeyinde gezindikçe minik kanallar açar ve bu kanallar cildin tüm hücrelerini uyararak iyileşme sağlar.

 

Dermapen hizmetimiz için gokceguzellik.com/dermapen sayfamızı ziyaret et ve detaylı bilgi edin.

 

DERMAPEN KAÇ SEANS UYGULANIR?

Dermapen Eryaman şubemizde görev alan uzmanlarımız, Dermapen işlemini cilde büyük bir hassasiyetle uyguluyor ve işlemin etkisini göstermesi için kaç seans daha uygulanması gerektiğini kişiye özel şekilde belirliyor. Her cildin yapısı ve problemleri farklılık gösterdiğinden seans sayısı kişiye göre değişiyor. Her seans süresi ortalama 40 dakika sürüyor. İşlemin sıklığı ise en az 4 seans olacak şekilde kişiye göre belirleniyor. Her seans arasında birkaç hafta ara verilerek işlemin ciltteki etkisi gözleniyor, cildin kendini onarması sağlanıyor. Gökçe Güzellik Merkezi, Dermapen uygulamasında etkili bir cilt bakımı gerçekleştirerek faydayı artırmayı başarıyor.

 

Dermapen Nedir

 

DERMAPEN SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Dermapen Ankara uzmanlarımız işlemle ilgili detaylı bilgiler ve özel hizmetler verirken işlem sonrasında dikkat edilmesi gerekenler konusunda da müşterilerini bilgilendiriyor. İşte Dermapen sonrasında müşterilerin dikkat edeceği unsurlar:

  • Dermapen işleminden sonra ciltte şişkinlik, kızarıklık, morluk oluşabilir, bu durum tamamen normaldir. Uzman kişi, müşterisini sonraki aşamalarla ilgili bilgilendirir ve kullanılacak ilaçları söyler.
  • Dermapen ardından uygulama bölgesindeki reaksiyonlar ortalama on beş gün sonra iyileşir.
  • İyileşme sürecinde güneşe çıkılmamalı, cilde makyaj yapılmamalıdır.
  • Cilt uzmanı söylemediği sürecek güneş kremi, nemlendirici krem gibi koruyucu hiçbir ürün kullanılmamalıdır.
  • Cildin darbe alması önlenmelidir.

 

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin gokceguzellik.com/hizmetlerimiz Sayfamızı Ziyaret Et.

 

DERMAPEN UYGULAMASININ AMACI NEDİR?

Dermapen Ankara şubemiz olan Gökçe Güzellik Merkezi uzmanlarımız, Dermapen işleminin amacıyla ilgili müşterilerine detaylı bilgi veriyor. Uzmanlarımıza göre uygulamanın ana amacı cildi yenilemektir. Ciltteki leke problemlerini, yaşlanma sorununu, hücre onarımını ve cildin kolajen üretimini artırmak Dermapen işleminin amaçları arasında yer alıyor.  Dermapen cihazı, cilt yüzeyinde oluşturduğu minik deliklerle cildin yenilenme ve onarım sürecini başlatıyor. Cildinizdeki sorunları ortadan kaldırmak ve cildinizin zamana direnmesini sağlamak için Gökçe Güzellik Merkezimize gelerek birkaç seansta farkı görebilirsiniz. Her türlü bilgi ve randevu için bizi arayın.

 

Hemen gokceguzellik.com/iletisim sayfasını ziyaret et ve randevunu al.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik