Pazartesi - Cumartesi09:00 - 19:30
Pazar10:30 - 19:30
ADRESŞeyh Şamil Mah Sakarya Zaferi Cad 17343 Ada 14/2 3.Etap
TELEFON0532 333 7777 / 0312 282 4244

Güzellik Ankara Güzellik Merkezi

Kasım 8, 20190

İnsanlar, daha güzel görünebilmek ve cilt sağlıklarını koruyabilmek için güzellik merkezlerine ihtiyaç duyarlar. Güzellik ve estetik konularında hizmet veren Ankara güzellik merkezi genellikle kadınların tercih ettikleri bir yerdir. Pek çok kadın güzelliklerine ve dış görünümlerine önem verir ve bu önemi kendilerine sağlayacak uygulamaları alırlar. Her danışanımızın istediği uygulamalar belirli seanslar eşliğinde uzman personellerin kontrolü altında gerçekleştirilir.

Ankara güzellik merkezi, insanların estetik ve güzellik alanlarındaki ihtiyaçlarına pek çok hizmetleri ile cevap veriyor. Bu alandaki işlemlerde teknolojik gelişmelerde önemlidir. Global dünyada teknolojinin gelişmesi her alanda başarıya ve daha iyiye gitmesine vesile oluyor. Teknolojik cihazların bu işlerim yapılmasında aktif rol oynuyor. Bu cihazlar ile tüm uygulamalar hem kaliteli hem de sağlıklı şekilde yapılıp, insanların herhangi bir acı duyması da engellenmiş oluyor.

 

Hizmet Türleri

Ankara güzellik merkezinden ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için randevu alarak belirtilen saatte hizmetlerinizi gecikmeksizin alabiliyorsunuz.

Müşterilerine sundukları hizmet türleri arasında;

 • Epilasyon,
 • Tüm Cilt Bakımı,
 • Manikür Pedikür,
 • Kalıcı Makyaj,
 • Güzellik

Bu başlıklar altında en iyi güzellik uygulamalarını talep edebiliyor ve size uygulanmasını sağlayabiliyorsunuz. En fazla talep edilen hizmetler arasında epilasyon ve kalıcı makyaj hizmetleri ilk sırada yer alıyor.

Gökçe Güzellikte verilen hizmetlerimizin tamamı için gokceguzellik.com/hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret et ve detaylı bilgi edin.

 

lazer-epilasyon-gokce-guzellik

 

Lazer Epilasyon

Zamanın değişmesi ile seneler önce yapılamayacak pek çok uygulama insanların önüne seriliyor. Lazer epilasyon da bu uygulamalardan biridir. Ankara Eryaman’da bulunan Gökçe Güzellikte Lazer epilasyon, bu uygulama için özellikle geliştirilen cihazlar ile uzmanlar tarafından yapılır.

Herkeste aynı seans sayısı ve aynı uygulamalar ile etkin bir çözüm alınamayacağı için konusunda uzman bireyler tarafından bu işlemin yapılması çok önemlidir. İstenmeyen tüylerin kalınlığı ve yoğunluğu baz alınarak seans sayıları belirlenir ve belirli aralıkla ile işlem yapılır.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak bazen çok zahmetli olabiliyor. Zamanın en kıymetli şey olan dünyamızda hem zamandan tasarruf hem de güzel sonuç alabilmek için lazer epilasyon uygulayan insanların sayısı fazladır.

Lazer epilasyonun uygulandığı bölgelere aşağıda sıralanmıştır:

 • Bacak
 • Kol ve Koltukta Altı
 • Genital Bölge
 • Sırt ve Ense
 • Kalça ve Karın
 • Göğüs
 • Yanak ve Alın
 • Dudak Üstü
 • Çene

Tüylerin kökten alınabilmesi neticesinde belirli zaman sonrasında bu tüyler daha ince ve seyrek çıkar. Ağdanın açısına ve jiletin sert çıkarmasına yönelik olaylardan kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Lazer Epilasyon hakkında daha fazla bilgi almak için gokceguzellik.com/epilasyon sayfamızı ziyaret et.

 

Cilt Bakımı

En fazla talep edilen uygulamalardan olan cilt bakımı, kadınlar kadar erkekler tarafından da tercih ediliyor. Öncelikli olarak siyah noktaların tespiti ile ciltte bulunan tüm istenmeyen unsurlar temizlenir ve böylelikle cilt kendisini yenileyerek daha güzel bir görünüm elde eder.

 

Manikür Pedikür

Güzel görünmenin en iyi ve etkili formülü, el ve ayak bakımının yapılmış olmasıdır. El ve ayak bakımını yaptıran kişiler, dışarıdan daha sağlıklı ve güzel görünecektir. El ve el tırnaklarınız için yapılacak tüm uygulamalara manikür adı verilmekte ve uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

Ayak bakımları ile ayakaltında oluşan ölü dokuların temizlenmesi, tırnak batmalarının önlenmesi, tırnak dipleri ölü dokuların temizlenmesi yapılmaktadır. Bu işlemlere ise pedikür adı verilmektedir. Güzellik merkezinden farklı uygulamalar için randevu isterken, el ayak bakımı yaptıracaksanız bunu ayrıca belirtmeniz daha iyi hizmet alabilmeniz açısından önemlidir.

Verilen hizmet de, el ve ayak bakımlarınızı yaparak stresten kurtulmanızı sağlarken, törpü ile tırnaklarınıza şekil verilmekte, isteğe göre cilalama ya da oje sürme işlemlerini yapıyorlar.

 

Kalıcı Makyaj

Yüz ve vücutta bulunan ve çok büyük olmayan kusurların kapatılmasında uygulanan kalıcı makyaj yöntemi, yerel anestezi ile yapılan acı vermeyen medikal bir operasyondur. Ankara güzellik merkezi, uzman personelleri ile genç görünmek isteyenlerin tercihi olan kalıcı makyaj uygulamasını yapıyor.

 

cilt-bakimi-eryaman

 

Leke Tedavisi

Lekeler, insan vücudunda doğuştan olabileceği gibi yaşlılık, güneş ve farklı nedenler ile sonradan da oluşabilir. Bu tedavide pek çok tedavide olduğu gibi doğru teşhisin konulması ve doğru tedavinin yapılması çok önemlidir. Lekelerden korunmanın bir yöntemi, güneşin zararlı ışınlarından uzak durmak ve daha çok yaz aylarında güneş koruyucu kerem sürülmesi önem taşır.

Leke türleri çeşitlilik gösterdiği için tedavi yöntemleri de farklılık gösterir.

Leke tedavi yöntemlerinden bazısı aşağıdaki gibidir:

 • Karbon Peeling
 • Kimyasal Peeling
 • Enzim Peeling
 • Erbiyum Lazerle

Lekelerin çeşidinin anlaşılması ile yukarıdaki tedavi yöntemlerinden biri uygulanır. Ankara Güzellik Merkezi Gökçe Güzellik uzmanları bu konuda bilgiye sahiptir.

 

Kendini Güzel Hisset

Güzellik devamlı olarak kendinize vakit ayırmanın en iyi yoludur. Ankara güzellik merkezi olan Gökçe Güzellik tüm müşterilerinin kendilerini iyi hissetmeleri için güzellik adına tüm uygulamaları ile hizmetlerini veriyor. Kendisini güzel hissetmek isteyenlere epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, kirpik lifting, manikür, pedikür gibi tüm hizmetleri sunuyor.

 

Kolay Randevu

Kendinizi her zaman iyi ve güzel hissetmek istiyorsanız Eryaman’da bulunan Ankara Güzellik Merkezi Gökçe Güzellikten gecikmeden randevu alabilirsiniz. Randevu alabilmek için telefon numaralarını aramanız ve almak istediğiniz hizmet için fiyat seçeneklerini öğrendikten sonra randevunuzu oluşturmanız yeterlidir. Randevu sistemi ile müşterilerine tam istedikleri zaman hiçbir gecikme olmadan güvenli ve hijyenik bir şekilde hizmetlerini sunuyorlar.

Hemen gokceguzellik.com/iletisim sayfasını ziyaret et ve randevunu al.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gökçe Güzellik Eryaman
Gökçe Güzellik

Gökçe  güzellik salonu, kendi dalında en iyisini sizlere sunmak için yola çıkmıştır. Temel hedefi mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Eryaman’da bulunan salonumuz uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesi ile müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarımızda hizmetlerimizi, danışanlarımızın memnuniyetini ve sizler için paylaştığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin!

© Telif Hakkı 2021, Tüm Hakları Saklıdır  |   Gökçe Güzellik